Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczki dla korporacji
Autor Wiadomość
mattt 

Wysłany: 2015-07-25, 21:08   Pożyczki dla korporacji

Niebawem otwieram firmę oraz poszukuję kogoś, kto zaproponuje mi niskoprocentowy kredyt dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek). Spełniam wszelkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie mam ochoty spłacać dużych odsetek oraz sporych kosztów przygotowania.

TTEERREESSAA 

Wysłany: 2015-07-25, 21:10   

Pod wycieraczkami swojego samochodu znalazłam ulotkę, reklamującą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us . Uważacie że to dobra oferta, z której warto korzystać? Wydaje mi się, że nie ma drugiej takiej oferty na rynku.

barthezzz 

Wysłany: 2015-07-25, 21:12   

Przeglądam globalną sieć od kilku godzin oraz nie mogę znaleźć żadnego kredytu dla nowych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), która nie miałaby niezwykle restrykcyjnych założeń. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, abym dostał kredyt na min. 10 000 zł na 2 lata?

Tokatomifu 

Wysłany: 2015-07-25, 21:13   

Odebrałem ostatnio połączenie od przedstawiciela jakiejś firmy, proponującej mi pożyczki dla nowych firm . Skąd oni mieli informację, że kilka dni temu założyłem własną działalność? Oferta kredytu wydała mi się warta uwagi, niemniej jednak dziwne jest to, że tak szybko mnie znaleźli. Jak?

marioB 

Wysłany: 2015-07-25, 21:14   

Jakie papiery musi posiadać posiadacz firmy, by bank przyznał mu pożyczkę? Jakiś czas temu w moje ręce trafił artykuł, w którym starannie opisano kredyt dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) bez zaświadczeń zus oraz us. Wydaje mi się to pubudzającą ciekawość propozycją, niemniej jednak czy faktycznie najlepszą oraz tak kolorową, jak napisano.

Odpowiedz do tematu